Rear view at kids playing with boxes on moving day

INNOWACYJNA ATRAKCJA

Jedyna taka gra, która jest zabawą w formie doświadczeń i wyzwań. Nie jest też planszowa, ani online. Nowość, która szybko zdobywa popularność wśród nowoczesnych i świadomych rodziców. Możecie w nią zagrać razem, a dodatkowo zdobyć kompetencje jutra, które według 98% dorosłych oraz 87% specjalistów ds. rekrutacji są priorytetowe, jako wartość w życiu i na rynku pracy. Sprawdź, czy Twoi znajomi już o niej słyszeli?

 • Joanna
  Nigdy wcześniej nie słyszałam o takiej grze. Bardzo mnie zaciekawiła taka forma gry. Fajnie, że uczy dzieci jak radzić sobie z trudnymi rzeczami to na duży plus.
  Joanna
 • Angela
  Bardzo ciekaw gra, jestem przekonana że nie jeden dorosły miałby z nią problem. Nam trudno przyznać się do leków, a co dopiero dziecku. Warto o tym rozmawiać i nad tym pracować.
  Angela
 • Ala
  Szczerze mówiąc to słyszę o tej grze po raz pierwszy, ale zaciekawiłaś mnie nią. Można w ten sposób porozmawiać o emocjach i pozbyć się lęków.
  Ala
 • Zuzanna
  Myślę że granie w tą grę to świetna zabawa. Zapunktowała u mnie tym, że można bawić się na zewnątrz.
  Zuzanna
 • To bardzo ciekawa gra zarówno dla dzieci jak i rodziców. O emocjach trzeba rozmawiać, a taka gra to ciekawy początek do takich rozmów.
  nawysokimobcasie.pl
 • Monika Kilijańska
  Zaciekawiłaś mnie tą grą. Jeszcze o niej nigdy nie słyszałam. Może być ciekawa przygoda, szczególnie, że ciągle szukamy jakiś nowych pomysłów na spędzenie czasu razem.
  Monika Kilijańska
  nawysokimobcasie.pl
 • Pierwszy raz słyszę o tej grze! Ale z pewnością, jest inna niż wszystkie. I dzieciaki na jej temat oszaleją, bo przecież istoty magiczne tu maczają paluchy!
  nawysokimobcasie.pl
 • „Na ratunek krainie Smoków Malusińskich” to rewelacyjna gra dla całej rodziny. Można spędzić przy niej niedzielne popołudnie, łącząc zabawę, z edukacją. Rozgrywka ma wiele zabawnych elementów, dzięki którym pociecha czuje się swobodnie i się otwiera. Z takiej zabawy mogą wyniknąć wyłącznie same korzyści. Gra pomaga w wesoły, zabawny sposób pozbyć się lęku. Jest przy tym dużo śmiechu, wesołych rysunków i wspólnych pomysłów. Spędzając razem czas, jednoczymy się, wzajemnie słuchamy i wspieramy. Myślę, że to świetne narzędzie, które pomoże dzieciom w trudnych sytuacjach.
  nawysokimobcasie.pl

Dlaczego każdy rodzic, któremu zależy na dziecku i jego przyszłości, powinien wspomóc je w edukacji kompetencji jutra?

Światowe Forum Ekonomiczne przeprowadziło badanie i opracowało raport Future of Jobs Survey 2018.
Na szczycie listy, prezentującej najważniejsze kompetencje przyszłości znalazły się:
inteligencja emocjonalna, umiejętności przywódcze i społeczne, kreatywność oraz aktywne uczenie się.

Bez względu jak rozwiną się technologie i zmieni się rynek pracy, najbardziej cenione będą właśnie te umiejętności. Szacuje się nawet, że w ciągu najbliższych 10 lat odsetek pracodawców uznających te kompetencje za obowiązkowe, przekroczy 2/3.

Odpowiedz, jak wyglądałoby Twoje życie gdybyś:


 • Wiedział/a jak skutecznie radzić sobie z popełnianiem błędów, jak radzić sobie z emocjami.
 • Miał/a wiedzę jak zarządzać finansami, co zrobić żeby w końcu „starczyło” na spełnienie marzeń.
 • Potrafił/a trwale się motywować, realizować cele dłużej niż tylko w styczniu, w ramach postanowień noworocznych.
 • Z łatwością identyfikował/a przyczynę lęku i obaw, po to żeby nie blokowały Cię w realizowaniu tego, czego chcesz naprawdę.


 • Poza aspektem zawodowym, brak tych umiejętności jest bardzo odczuwalny w życiu prywatnym.

  ALE HECA

  Familijne gry edukacyjne to kolejna innowacja, którą wprowadzamy na rynek. Poprzez wyzwania, doświadczenia edukujemy na temat najważniejszych kompetencji XXI wieku.
  Dowiedz się dlaczego są tak pożądane i cenione.

  Wiedzę i sposób jej podania dostaniesz od Nas.
  Ty zadbaj o resztę i po prostu kochaj.
  Z opublikowanych przez British Psychological Society badań jasno wynika, że umiejętności miękkie nie są związane z wykształceniem ani z doświadczeniem zawodowym. Empatia, umiejętność współpracy, komunikowania się, to cechy których nabycie w dużej mierze, zależne jest od doświadczeń wyniesionych z dzieciństwa.
  Naukowcy zaobserwowali, że osoby, które spędzały więcej czasu z rodziną, miały wielu przyjaciół i dużo przebywały w grupie, zdecydowanie lepiej radzą sobie z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą życie.