savoir7warsztaty
Nasze warsztaty...

Takiej edukacji nie ma w szkołach.


Stworzyliśmy program „Rozwojowa szkoła”. Każdy uczeń może wziąć udział w warsztatach z rozwoju osobistego przygotowanego według trójkąta efektywności zapamiętywania.

Celem jest przypomnienie, a może nawet uświadomienie, że rozwój to nie tylko nauka w szkole, ale także bardzo ważne kwestie związane z mentalnością. Czyli wszystko co ma największy wpływ na człowieka i jego życie.

Jesteśmy przekonani o tym, że udział w zajęciach zapadnie w pamięć, a także jest duża szansa na zmianę myślenia, postrzegania pewnych rzeczy. Logiczny jest fakt, że przełoży się to także na lepsze zachowanie czy oceny w szkole. Zajęcia dostosowane są zarówno dla kinestetyków, jak i wzrokowców i słuchowców.

Warsztaty poza faktem, że grupą docelową są dzieci - zawierają wiedzę potrzebną także dorosłym. Biorąc pod uwagę mianownik najczęstszych powodów problemów w dorosłym życiu, właśnie one stanowiły podstawę do wyboru treści podczas zajęć.

Jak zamówić? Masz inne pytania?
Zadzwoń 606 592 217 lub napisz biuro@savoir7.pl

Podaj miasto, w którym mają odbyć się warsztaty oraz szacunkową ilość chętnych.
Odpowiemy, odpiszemy z propozycją kilku terminów dogodnych dla obu stron.
Po uzgodnieniu daty, przebiegu warsztatów przyjeżdżamy do Was i działamy.
Dojeżdżamy do szkół w całej Polsce!

Button

SAVOIR7 - Program „Rozwojowa szkoła”

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu pierwszy w Polsce projekt pt.: Rozwojowa Szkoła, realizowany przez Savoir School. Jako pionierzy na rynku edukacji oferujemy warsztaty mające na celu rozwój umiejętności tj. pewność siebie, odpowiedzialność, rozumienie siebie i innych, dostrzeganie własnej wyjątkowości, budowanie relacji, wiara w siebie oraz wiele innych. Wszystkie warsztaty prowadzone są zgodnie z Trójkątem Efektywności Zapamiętywania.” „Doceniamy nauczycieli oraz ich uczniów dlatego po ukończonym cyklu lekcji z oferty Savoir School, dana placówka otrzymuje certyfikat Rozwojowej Szkoły, poświadczający o szczególnej dbałości o rozwój swoich podopiecznych. Inspirujemy szkoły, rodziców i ich dzieci do dbałości o rozwój emocjonalny, intelektualny i społeczny, który wpisuje się w misję firmy SAVOIR7.

Finansowe IQ

Uczestnicy poznają podstawowe pojęcia finansowe, dostają swój portfel z pieniędzmi. Dzięki temu łatwiej jest im zrozumieć co "wkłada" pieniądze, a co "wyjmuje".
Na warsztatach dzielimy uczestników na małe grupy, a następnie gramy w przygotowaną grę planszową. Rozgrywka poza finansowym aspektem uczy także podejmowania decyzji, odpowiedzialności za nie oraz wzmacnia pewność siebie.

Gra jest rekomendowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej 2406/2008.

Unikat

Celem tego warsztatu jest poprawa relacji z innymi oraz zrozumienia siebie.
Pokazanie uczestnikom jak bardzo różnimy się, że jedno słowo może dla każdej osoby oznaczać coś zupełnie innego. Młodzież dowiaduje się czym są przekonania, skąd się biorą i na co mają wpływ.
Czym więcej jest asertywność i jak ważna jest sztuka mówienia w taki sposób aby nie urazić kogoś innego.
Oraz dlaczego jesteś wyjątkowy/a?

Program, na którego zapotrzebowanie zgłaszają wychowawcy.

Drogowskaz marzeń

Nauka odróżnienia celu od marzeń, dlaczego tak ważne jest nagradzanie i docenianie siebie.

Uczestnicy tworzą mapę marzeń, która aktywizuje ich umysł do ich realizacji. Dzieje się tak w myśl zasady, że to na czym skupiasz uwagę - rośnie.
Poznają także inne techniki, dzięki którym wiedzą co i w jaki sposób zrobić, żeby jeszcze szybciej spełnić swoje marzenia.

To najbardziej kreatywny warsztat, cieszący się dużą sympatią.

Złota skrzynia

W skrzynce schowane są karteczki, na których znajdują się hasła dotyczące rozwoju np. Błąd to tylko informacja zwrotna, Mit trzmiela, Strefa Komfortu, Zmiana jako jedyna stała itp.
Ochotnicy wylosują je, a następnie wspólnie je omówimy. Dodatkową atrakcją będą doświadczenia przeprowadzane razem z uczestnikami. Podczas tych zajęć uczymy myślenia na większą skalę oraz motywujemy do wiary we własne możliwości.

Zajęcia, najczęściej wybierane w pierwszej kolejności.