517

ZAPRASZAM NA
magdalena Michalak

Magdalena Michalak

Jestem jedyną w Polsce Trenerką Umiejętności Przyszłości. Certyfikowaną trenerką umiejętności społecznych, wspomagania oświaty oraz postaw emocjonalnych dzieci i młodzieży. Ekspertką edukacji Ery Nowych Kobiet. Wciąż rozwijającą się pasjonatką rozwoju osobistego i psychologii prenatalnej. Od 11 lat pracuję z dziećmi, tworzę innowacyjne programy i gry edukacyjne. Stosuję neurodydaktykę i nowatorskie podejście. Ciekawi mnie człowiek, to jaki wpływ mają doświadczenia z dziecięcych lat na kształtowanie charakteru. Inspiruję dorosłych do zaglądania do wnętrza dla możliwości zrozumienia siebie, swoich rodziców czy swoich dzieci. W swojej pracy łączę wiele dziedzin nauki, różnych narzędzi. Jestem nastawiona na skuteczne działanie i efektywność.
Dzieliłam się wiedzą, udzieliłam wywiadów dla portali takich jak: eDziecko (gazeta.pl), Ofeminin (onet.pl) Poszkole (cyfrowy polsat) i wielu innych. Jestem prekursorką ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Rozwojowa szkoła”. Mój autorski program warsztatów "Rozwiń Swoje Finansowe IQ" uzyskał rekomendacje Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Instytutu Praktycznej Edukacji. W kolejnym nowatorskim przedsięwzięciu “Szpiedzy Wiedzy” wzięło udział ok. 100 000 uczestników, w ciągu pierwszego tygodnia jego trwania. Przez kilka lat byłam liderką pozarządowej organizacji non profit, a moje programy wychowawcze były akceptowane zarówno przez MEN jak i Kuratorium Oświaty.
Jestem też przedsiębiorcą, prezesem SAVOIR7, firmy oferującej awangardowe produkty i usługi rozwijające umiejętności przyszłości dla dzieci i całej rodziny. Z sukcesami rozwiązujemy globalne problemy społeczne.
 • Artur Pękalski
  Magdalena tworzy programy edukacyjne dla dzieci i całej rodzinyz pasją i zaangażowaniem. Zawarte w nich umiejętności przyszłości są bardzo potrzebne w życiu każdego człowieka. Polecam Magdalenę, z powodu jakości tego co robi oraz kreatywnych sposobów na naukę.
  Artur Pękalski
  Trener Mentalny
 • Magdalena Antoniewicz
  Magdalena ma wiedzę w wielu dziedzinach, dzięki czemu tworzy nieszablonowe programy edukacyjne. Rozwój umiejętności miękkich jest ważny i potrzebny w życiu każdego człowieka. Zauważa to i tworzy skuteczne rozwiązania. Tym samym Magdalena odpowiada na globalne problemy, które wynikają z braku tych kompetencji. Polecam Magdalenę jako eksperta umiejętności przyszłości!
  Magdalena Antoniewicz
  Prezes zarządu w Polskiej Akademii Rozwoju
 • Piotr Sinicki
  Magdalena posiada niesamowitą intuicję do ludzi oraz wyczucie emocji podczas każdej z przeprowadzanych konsultacji. Potrafi spojrzeć na człowieka i jego problem w nieszablonowy sposób, dzięki temu potrafi dostrzegać o wiele więcej niż inni. Jest precyzyjna w spostrzeżeniach i wyciąganych wnioskach. Wiedza, doświadczenie i naturalne predyspozycje sprawiają, że z niezwykłą łatwością nawiązuje kontakty, co pozwala jej wejść w głębsze relacje z klientami oraz ich zrozumieć. Efektem są nie tylko szybkie ale również głębokie i zauważalne zmiany, co każdorazowo podczas sesji przekłada się na kolejny krok w rozumieniu siebie, a tym samym na rozwój osobisty. Przepełniona pozytywną energią, szczera i sprawiedliwa.
  Piotr Sinicki
  CEO Atheron
 • Kacper Papiernik
  Magdalena jest niezwykle wszechstronną, utalentowaną i pracowitą osobą. Ale to, co sobie bardzo w niej cenię, to umiejętność wysłuchania drugiego człowieka. Bije od niej pasja i radość z pomagania innym. Nie ma dziedziny, w której nie potrafiłaby pomóc innym odkryć prawdę o sobie samym. Otwarta, ciepła i serdeczna kobieta. Polecam serdecznie! 
  Kacper Papiernik
  Psycholog Sportu
 • Danuta Kidawa
  Łączy nas pasja do rozwoju osobistego i kilka tych samych szkoleń. Jako coach, Magdalena dysponuje pełnym wachlarzem narzędzi, które umiejętnie stosuje, uważnie słuchając klienta i dopasowując rozwiązania do jego potrzeb. Bardzo polecam współpracę!
  Danuta Kidawa
  Trener Biznesu oraz Trener i Partner FRIS®
 • Magdalena Radomska
  Magdalenę cechuje niezwykle rozwinięta inteligencja emocjonalna, a także empatia oraz wrażliwość. Potrafi myśleć strategicznie dlatego tak świetnie sprawdza się w programach edukacyjnych, w których stawia na rozwój osobisty dzieci i młodzieży ucząc jednocześnie ekonomicznego myślenia. To profesjonalistka o wysokich kwalifikacjach. Polecam współpracę z Magdaleną.
  Magdalena Radomska
  Coach Noble Manhattan Coaching Polska/ Dziennikarz / Ekspert ds. PR
 • Izabela Tomiczek-Pitlok
  Magdalena to kobieta z pozytywną energia, która ma tę moc i używa jej dla świata! Społeczniczka z imponującą wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami i chęcią pomocy innym. Otwarta na drugiego człowieka i łatwo nawiązująca relację. Mówiąc krótko profesjonalistka w każdym calu! Polecam współpracę! 
  Izabela Tomiczek-Pitlok
  Właścicielka Kobiecy Challenge

FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

1Ile to kosztuje?
 • Pakiet start - 1 sesja to inwestycja 200 zł

 • Pakiet srebrny - 3 sesje to inwestycja 550 zł

 • Pakiet złoty - 6 sesji to inwestycja 1050 zł
 • 2Ile konsultacji potrzebuję?
  To zależy od tego nad czym pracujemy. Kwestia długości, jest także związana od indywidualnych predyspozycji lub ograniczeń do przepracowania. Pamiętaj, że to Ty decydujesz ile chcesz pracować nad sobą. W dowolnym momencie możesz to przerwać lub zwiększyć intensywność naszej pracy, a co za tym idzie efektów.
  3Chcę, aby ktoś z moich bliskich zaczął pracę nad sobą, ale ta osoba nie czuje takiej potrzeby.
  Miałam już wielu klientów, którzy początkowo nie chcieli przyjść na konsultację, ale minął jakiś czas i sami odezwali się w celu jej umówienia. Możesz zachęcić, powiedzieć o korzyściach. Ja mogę zaprosić na krótką, niezobowiązującą i bezpłatną rozmowę telefoniczną. Oczywiście, jeśli tylko ta osoba wyrazi chęć. Pamiętaj, że samo przyjście na spotkanie nie gwarantuje niczego. Bez szczerej chęci na prawdziwą zmianę i pracę nad sobą nie będzie sukcesów. To zawsze musi być decyzja tej osoby.
  4Jak bardzo jest to skuteczne?
  Praca, którą będziemy wykonywać zajdzie na poziomie świadomości i nieświadomości. To oznacza, że z dokładnością pozbędziemy wszystkich tych ograniczeń, które są głęboko zakorzenione. Wszystko to czego wcale nie widać, ma ogromny wpływ na to co widać. Będziemy pracować metodami, które rozwiązują prawdziwą przyczynę problemu, zamiast skupiać się na skutkach.
  5Czy warto?
  Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje motywacji, pomocy w odkryciu swoich predyspozycji i talentów. Chcesz pozbyć się ograniczających przekonań, blokad przed sukcesem, a może czymś innym np. realizacją siebie. Potrzebujesz lepiej zrozumieć siebie, innych albo zmienić powtarzające się schematy w Twoim życiu. A może po prostu postanawiasz rzucić palenie lub być bardziej radosny/radosna? Przygotowujesz się do zawodów, dużego projektu i dobrze byłoby zadbać o trening mentalny? Chorujesz przewlekle, masz inne schorzenia dziedziczne, a może po serii zabiegów/kuracji problem zdrowotny nawraca? Oczywiste jest to, że razem ze skutecznością zrobimy to co trzeba! Jeżeli chcesz zmienić coś w swoim życiu, to nawet więcej niż warto. To tylko kwestia decyzji, podejmij ją, teraz. Teraz już wiesz, że warto, czyż nie?
  6Ile trwa jedna konsultacja?
  Najczęściej jedna konsultacja trwa jedną godzinę.
  7Gdzie odbywają się konsultacje?
  Na ten moment zapraszam na konsultacje on - line na bezpłatnej platformie. Konsultacje realizowane są zdalnie. Jedyne czego potrzebujesz to laptop/telefon z dostępem do internetu. Jest możliwość przeprowadzenia konsultacji w domu klienta.