szpiedzywiedzy

Drodzy Rodzice


Na codzień docieramy do szkół na terenie całego kraju. Przeprowadzamy warsztaty z cyklu "Rozwojowa Szkoła". Ten ogólnopolski projekt ma na celu rozwój umiejętności miękkich. Być może jeszcze nie byliśmy z naszymi zajęciami w szkole Waszych dzieci, ale pragniemy Wam pomóc w tym, w czym się specjalizujemy.

Wyzwania są namiastką tego, jakie efekty dają nasze warsztaty i szkolenia. Decydując się na nie, przekonacie się w jak innowacyjny sposób podchodzimy do przekazywania wiedzy oraz jaką tematykę uważamy za ważną, aby jej nauczać.

Kiedy tylko wykonacie wyzwanie wraz z dzieckiem przekonacie się, że nabywanie kompetencji jutra jest o wiele łatwiejsze, jeśli uczymy się poprzez angażujące doświadczanie, które jest jednocześnie zabawą.

Z dumą informujemy, że zainteresowanie projektem jest bardzo duże. Już po 12h od ich udostępnienia projektu, zgłosiło się 1500 chętnych. Kalkulujemy, że w projekcie mogło wziąć udział ponad 100 000 dzieci z całej polski, jeszcze w pierwszym tygodniu od wydania, pierwszego wyzwania. Cieszymy się, że nasza wartość dociera do coraz większego grona. Jeżeli jeszcze nie skorzystaliście, zróbcie to teraz!


Rodzic XXI w. dba, o edukację swojego dziecka. Jeżeli zależy Ci na prawidłowym rozwoju emocjonalnym, społecznym swojego dziecka inwestuj w kompetencje jutra.


"Jak wynika z raportu przedstawionego przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, Amerykańską Izbę Handlu w Polsce oraz Ernst&Young zatytułowanego:
,,Kompetencje i kwalifikacje poszukiwane wśród absolwentów szkół wyższych wychodzących na rynek pracy” najważniejszym kryterium stosowanym przez firmę przy zatrudnianiu absolwentów są kompetencje osobowe i interpersonalne."
Źródło: SGH, Amerykańska Izba Handlowa w Polsce oraz Ernst & Young.