DCIM100MEDIADJI_0056.JPG
Ale odjazd...

ODJAZDOWO


Całodniowe warsztaty rozwojowo - integracyjne


Mające na celu budowanie relacji pomiędzy uczestnikami.
Zajęcia wspomagają dzieci w nauce komunikacji i współpracy grupowej. Droga do zwycięstwa prowadzić będzie tylko przez ścisłą kooperację, planowanie i delegowania zadań oraz myślenia strategicznego.

Różnorodność aktywności sprawi, że każdy uczestnik otworzy się na innych. A wszystko to w formie doskonałej zabawy i przyjacielskiej rywalizacji.
Warsztaty rozwoju osobistego
Dzieci przez zabawę odkryją jak ważne są nasze myśli i poznają bliżej swoje wartości. Odkrywanie siebie poprzez rozwój osobisty pozwoli zadbać o lepszą przyszłość dzieci. Dzięki różnym zadaniom, które będą mieli do wykonania wzmocnią samoocenę. Sami przekonają się o przeszkodach, które najczęściej pojawiają się w głowie oraz jak można sobie z nimi radzić.

Zabawy integracyjne
Podczas zabaw integracyjnych najważniejsza jest komunikatywność i otwartość na innych. Przez wspólną zabawę i naukę dzieci otwierają się na świat, dostrzegają i doświadczają emocji innych osób. W dzisiejszym świecie ogromnie ważna jest relacja dziecka z koleżankami, kolegami i chęć wspólnego działania, pomagania sobie nawzajem. Właśnie dlatego aktywności, w których razem muszą podjąć działanie to doskonałe rozwiązanie.

Team building
Praca w teamie, niezwykle cenna nauka w wspólnym działaniu rówieśników, wspieranie się i pozytywna energia. Ważne, aby uświadomić uczestnikom czym jest zdrowa rywalizacja i gra fair play. Tym razem to nie szybkość czy taktyka będzie kluczem do wygranej. Ci, którzy zrozumieją jaka siła jest w grupie. Przed Wami zadania lekko na sportowo, ale i wesoło.